Бесплатен превозот!! (10pcs/многу) МЈ-W7.9 Лактот тип на пластични црева конектори 8мм цевка фитинзи
Новак - 5 %

Бесплатен превозот!! (10pcs/многу) МЈ-W7.9 Лактот тип на пластични црева конектори 8мм цевка фитинзи

Достапно за нарачка
DEN 230.40
DEN 219.00
Достапност:


Производот Се Покаже
Опис на производот и предност :
1.Пластични црева конектори
2.Црево конектори
3.PP материјал
4.Сите големина е достапна
Производот Сликата :
Лактите тип на пластични цевки конектори,црево конектор,цевководни фитинзи
Материјал : ПП
Пред barb OD : 8 mm
Боја : PP материјал .
Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, прехранбената
и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, и
печатење и етикетирање.
Сите големина е на располагање!
Ве молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb. Тоа значи додека вашиот црево меѓу diametre е слична големина погоре , отколку што можат да работат.
Подолу е повеќе различни големина на производот :
Монтажа е премногу да се покаже,ако не можете да најдете големина што ви треба можете да разговарате со нас!

За производот

Тип:
Лактите
врска:
Женски
Материјал:
Пластични
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
МЈ-W2.4
Техника:
Кастинг
Глава Кодот:
Круг

Избор на клиент