24V 10Ah 6S5P 18650 Батерија li-ion батерија 25.2 v 10000mAh електричен велосипед мотор /електрични/литиум јонска батерија пакет+2A Полнач

24V 10Ah 6S5P 18650 Батерија li-ion батерија 25.2 v 10000mAh електричен велосипед мотор /електрични/литиум јонска батерија пакет+2A

Достапно за нарачка
DEN 3336.96
Достапност:

ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.2 V Излезен напон : 16. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во иднина. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно).5 кг Внатре со заштитна коло : overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита на Пакување : Сина ПВЦ [] На полнење на батеријата услови : 1 : потребата за посветен литиум батерија полнач; постојан струја; 2 : Полнење напон : 25. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму. Гаранција 1. Ние се чека за вашето барање 24 часа на ден. Ние само брод да се потврди цел адреси.
[Производ Параметри Превозот листа : 1, 24 v (25. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.2 V номинална цена Номинален напон : 24 V Влезен напон : 25. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Оставете Full-Ѕвезда И Добар Фидбек За Нас. Батерија 18650 стабилност е многу добар, широко се користат во главните електронски полиња. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Во СВЕТОТ. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција.2 V 3 : Полнење на струјата : ≤4А - [] батеријата празнење услови : 1 : Излез 18 линии, должина 150mm, црвена и црна секој 2 : Внесете го штекер линија доведува до 2.1 должина 150mm 3 : Номинална испуштање струја : ≤10 A 4 : максимум моментален струја : 40 A 5 : Максимум оперативни струја : 15 A 6 : Производот е изградена-во батеријата, на излез од само две линии, како што се влез и излез имаат други барања може да контакт со сопственикот, погоре е стандардно превозот параметри [Производ] физички сајтот : Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот И на батеријата пакет Aliexpress дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.2 v) 10 Ah батеријата pack 1 BUC 2, 24 v (беа 25,5 v) 2 полнач 1 BUC Технички Параметри : 6 string 25. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! Наплата 1.

За производот

Номиналниот Капацитет:
10000mAh
Големина:
110*100*67mm
Број На Модел На:
25.2 V 10A
Бренд Име:
VariCore
Тежина:
1.5KG
Напон:
25.2V
Тип:
Li-Ion
Примена:
електрични алатки

Избор на клиент