4ZB1 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за ISUZU Aska/Собереш/Фарго автобус 1.8 L 1817cc 1979-89 50072500 587810-2541
Новак - 21 %

4ZB1 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за ISUZU Aska/Собереш/Фарго автобус 1.8 L 1817cc 1979-89 50072500 587810-2541

Достапно за нарачка
DEN 2392.32
DEN 1890.00
Достапност:

Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.8 4 ZB1 1817 63 86 Автобус 1984/09 - 88/05 MIDI Кутија 1.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.8 L 1817cc 1979-89 50072500 587810-2541
Мотор : 4 ZB1 1.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на заптивка се понудени во описот.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.8 4 ZB1 1817 77 105 Салон 1983/04 - 89/06 ги СОБЕРЕШ 1.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.8 4 ZB1 1817 63 86 Кутија 1984/09 - 88/05 Isuzu ASKA 1.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.4 ZB1 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за ISUZU Aska/Собереш/Фарго автобус 1. : 50072500 9930050 S31730
АВТОМОБИЛ МОДЕЛ на МОТОРОТ CC KW HP ТИП ГОДИНИ/Месец БЕДФОРД MIDI Автобус 1. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.8 4 ZB1 1817 56 76 Автобус 1983/01 - 86/12
Плаќање
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.8 4x4 1817 81 110 Пикап 1979/08 - 82/07 ФАРГО Автобус 1.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.8 1817 81 110 Пикап 1979/08 - 82/07 ги СОБЕРЕШ 1. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.8 L 1817cc
ПРИМЕНА : ISUZU ФАРГО (WFR10) 1980 - 1986
ОЕМ : 5-87810203-3 5-87810497-1 587810-4971 5-87810254-1 587810-2541 5-87810203-1 587810-2031 94033611
Дел No. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.9kg
Зафатнина:
4ZB1 1.8 L 1817cc
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
587810-2541 5-87810203-1 587810-2031 94033611
Специјални Функции:
50072500 9930050 S31730
Објектот Висина:
2cm
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Година:
1980 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990
Објектот Должина:
40cm
Име На Модел:
5-87810203-3 5-87810497-1 587810-4971 5-87810254-1
Бренд Име:
westmove
моторот:
4ZB1 1.8 L 1817cc
Примена:
ISUZU ФАРГО (WFR10) 1980 - 1986
ОЕМ Бр.:
5-87810203-3 5-87810497-1 587810-4971 5-87810254-1
ОЕМ Нема..:
587810-2541 5-87810203-1 587810-2031 94033611
Дел Бр.:
50072500 9930050 S31730

Избор на клиент