JEXXI 925 Sterling Silver Dangle Плоштадот Austrain Кристал Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставено Сребро Кристал Накит Поставите Ангажман
Новак - 36 %

JEXXI 925 Sterling Silver Dangle Плоштадот Austrain Кристал Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставено Сребро Кристал Накит Поставите

Достапно за нарачка
DEN 183.84
DEN 118.00
Достапност:


2016 Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Кубни Циркон Кристал Лост Назад Обетки Pendant Ѓердан Убав Подарок 8ММ Камен 1.31 1.99 Австриската Отвори Диско Топка Студ 925 Sterling Silver Earring Pendant Ѓердан Австрија Кристал Жена Накит Сетови 2016 Година Нови Подарок 1.31 1.99 Нови Пристигнување Исклучителна Жените Свадба Накит Поставите 925 Sterling Silver Platinum Позлатен Швајцарската Циркон Ѓердан Earring За Булчински 4.35 7.90 Домот Мода Накит Сетови Чиста 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Циркон Капка Обетки Ѓердан во Собата За Жените венчаница Подарок 3.84 6.99 Домот 925 Sterling Silver Балерина Ѓердан Обетки Кубни Циркони Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Накит Се поставува 2.24 3.30 Симпатична Кристал Hourse Pendant Ѓердан Капка Обетки Поставите Свадба 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кубни Циркони Јака 2.71 3.99 925 Sterling Silver Шупливи Крило Летаат Кубни Циркони Вода Капка Кристал Ѓердан Brincos Обетки Поставите Свадба Јака Додатоци 1.82 2.68 Исклучителна Кубни Циркони Африкански ААА Кристално Дрво Јака Ѓердан Цвет Обетки 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови 2.50 3.68 + = $5.00 $3.50 $1.63 + + = $10.00 $3.33 $3.47 $3.33 + + = $10.00 $3.33 $3.47 $3.33
Накит Сетови
Материјал : Сребро 925
Количини : 1 Сет(Ѓердан+Обетки)
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

За производот

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
S667
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на клиент