FYSCOPE Сина Боја Светла 60PCS LED Осветлувањето Прилагодливи Осветлени Прстен Светилка со Адаптер 220V или 110V за Стерео Микроскоп
Новак - 30 %

FYSCOPE Сина Боја Светла 60PCS LED Осветлувањето Прилагодливи Осветлени Прстен Светилка со Адаптер 220V или 110V за Стерео Микроскоп

Достапно за нарачка
DEN 1911.84
DEN 1338.00
Достапност:


Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи. Добредојдовте на понудата, ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ви благодарам.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE Сина Боја Светла 60 PCS LED Осветлувањето Прилагодливи Осветлени Прстен Светилка со Адаптер 220 V или 110 V за Стерео Микроскоп
Спецификација : Влезен Напон : AC85—264 V Max. Излезна Моќност : 8 W Работа на Далечина : 40~ 160mm Max. Осветлување : 60,000 Лукс LED Светилки : 60pcs Brightness/LED : MAX3500 mcd Боја(u)rtemperature : 5500k6500k() Осветленоста на Вкупно Светилка : Ajustable светла Боја : Сина Боја Ефективни Оптички Растојание : 75mm Ефективни Оптички Пат : 30мм Demension на Производот : Outter Дијаметар 95mm, Внатрешен Дијаметар 60mm Планината тема : M48*0.75 Приклучок : ние ќе се обезбеди приклучок како што се бара, ви благодариме!
Плаќање :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay тука.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
-Преку Воздух Mail : Генерално 15-60 работни дена.
-Преку Експрес : Генерално 3-8 работни дена.
-Некои земји или оддалечените области може да потрае подолго.
- Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни. Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне. Се надевам дека има добра соработка со вас за долго време.

За производот

Теорија:
Стерео Микроскоп
Број На Модел На:
BPY60 Б
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Бренд Име:
caozhengwen
Карактеристики:
Висока Дефиниција
Материјал:
Пластични

Избор на клиент