Божиќ Испрати на пријател подарок Џемпер став симпатична девојка Phyl кадифен играчки
Новак - 20 %

Божиќ Испрати на пријател подарок Џемпер став симпатична девојка Phyl кадифен играчки

Достапно за нарачка
DEN 731.04
DEN 585.00
Достапност:


За С
Мерење на играчка е од врвот на главата да се долниот дел на нозете кога играчка лаги. За да имате задоволство шопинг искуство, ние ќе ви остават позитивен фидбек. pls дозволете ни да знам што треба, па може да се организира shippment за вас ви благодариме
Соодветна возраст : Малолетникот (7-14 години), млади (15-35 години), деца (3 до 6 години
Ве молиме Контактирајте со нас, ако сте заинтересирани во нарачување играчки во големи количини. Тоа е прифатливо дека постојат 3 до 5 сантиметар грешки.
Pls контактирајте со нас слободно ако имате било какви проблеми, и да ни даде шанса да се решат проблемите. Вие само може да се jitter за некое време и да се изложуваат на сонце. Од играчка може да имаат брчки на тоа како добро. Поради тоа обично трае 20 до 30 работни Дена пред да можете да ги добие.
За Намалувањето На Волна
Ве молиме не грижете се, кога ќе ги прима играчка наоѓање на некои малку волна намалува. Ве молиме погледнете го специфична големина во опис или можете да се распрашува со нас, ако не знаат големината.
Повратни информации
Ви благодарам многу за вашата шопинг од нашата продавница. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ве молиме бидете сигурни дека ги знаете сите за тоа.
За пакетот
Сите играчки се вакуум Спакувани поради голема големина од нив.
2 Damages предизвикани од несоодветното ракување.
Материјал : supersoft кадифен пополнување 100% Памук PP
Големина;45см 55cm 70cm 90cm Пакет Количина : Една
pls одберете што сакате големина ви благодариме
Производот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба. Ве молиме не грижете се, кога ќе ја прими и да ја најдете една по малку помал од големината на мислите. Ве молиме не се претпостави дека тоа е затоа што на квалитетот проблем на играчка.
Ние препорачуваме да го прочитате описот на објектот внимателно пред да го купат со цел да се избегнат проблеми и за нас, и не се врати, бидејќи на скапи превозот. Тоа е отпад кој се прикачени на телото на играчка. Топлата вода во poo
3. Во оваа ситуација, купувачот мора да ги контактирате и да го прикачите слика на производот најнапред да се покаже добра состојба на тоа. Ве молиме не се земе големината на играчки покажа како една кои сте заинтересирани.
Целата Чистење
1.
Политики
Она Што Купувачот Треба Да Ги Знаете :
Враќање на средствата не може да бидат усогласени со следниве услови
1 Некои проблеми кои произлегуваат од купувачот безгрижно читање на одредена ставка опис, како што се боја, големина. Уште еднаш волна чешел
Превозот
Објектот нареди обично ќе бидат доставени од Кина во 2 работни дена од воздух mail услуга по плаќањето беше потврдено.
4 Користени предмети кои не биле во можност да се направи втора продажба.
За Боја Засенчување
Ти е боја на вистински играчки може да биде малку различни од оние што го покажа во слики, бидејќи на различни снимање агли и со различен квалитет од набљудувачите. Отстрани внимателно исплакнете со топла вода по
5. Бидејќи играчка е мекост. Ве молиме купат играчки како порано што можеш, ако ги купите како подароци за Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, итн. Ние и ветуваме на целосна наплата ќе се плаќа ако сеуште не сте го добиле по 35 дена од денот ќе нареди. Тоа е нашата чест да ви послужи. Вистинска боја на производот може да биде малку различен од сликата покажа, поради ударот агол и светлина. Речиси секој вид на играчки има diffrerent големини и сликите ние покажа погоре се играчки во различни големини.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Слика Статуа
Број На Модел На:
@
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Кукла

Избор на клиент