SSEA Сосема Нов руски Тастатура RU за ACER Стремат Еден 751 751H ZA3 ZA5 722 721 715 752 753 753H 1410 1810T 1830T Тастатура
Новак - 5 %

SSEA Сосема Нов руски Тастатура RU за ACER Стремат Еден 751 751H ZA3 ZA5 722 721 715 752 753 753H 1410 1810T 1830T Тастатура

Достапно за нарачка
DEN 834.24
DEN 792.00
Достапност:


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
SSEA

Избор на клиент