Нови Пристигна Младоженецот Tuxedo Groomsmen Бебе Сини Свадба/Вечера/Вечер Одговара На Најдобриот Човек Младоженецот (Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест) B10
Новак - 32 %

Нови Пристигна Младоженецот Tuxedo Groomsmen Бебе Сини Свадба/Вечера/Вечер Одговара На Најдобриот Човек Младоженецот (Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)

Достапно за нарачка
DEN 5184.00
DEN 3525.00
Достапност:


можете да мерите вашиот мерења и изберете боја (стандардно како на сликата ),и ќе ги напишам на Една забелешка Одговараат = ( J acket+Панталони+Вратоврска+Вест+Handkerchief ) , ако треба кошула , ве молиме плус 2 3парче. можете да кликнете на сликата за да цел кошула КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на единица : cm или инчен 1 . вратот=? 2 .рамо=? 3 .biceps=? 4 .врвка за околу=?
5 . градите=? 6 .стомакот=? 7 .половината=? 8 .хип= ? 9 .sleeve=? 10 .јакна должина= ? 11 .панталони должина=? 12 .бедрото = ? 13 .висина =? 14. тежина=? ОБЛЕКА ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ОДГОВАРААТ БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените одговараат на бојата ,ве молиме изберете )
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените вест или вратоврска боја,ве молиме изберете)
Ако сте Заинтересирани следниве стил ,можете да ми кажете бројот ,сите цената е иста
а. Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи, добредојде на големо.(Сите костуми ќе се донесе над 90% слична како picuture,и вратоврска имаат само чиста боја,може да не се 100% иста слика,ве молиме да се разбере.)
б.таму може да биде мало боја differente помеѓу фото и заврши одговараат (ова не е грешка),и вест и вратоврска имаат само чиста боја , имаат некои различни со слика)
Плаќање
Alipay ; Crit Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
3 Парчиња
Материјал:
Свила,Памук,Волна,Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
GQER ОДГОВАРА
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент