Wotefusi Топла Црна Задните Pillion Патничкото Седиште За Kawasaki Ninja ZX10R 06-07 ZX-6R 05-06 [PA137]
Новак - 5 %

Wotefusi Топла Црна Задните Pillion Патничкото Седиште За Kawasaki Ninja ZX10R 06-07 ZX-6R 05-06 [PA137]

Достапно за нарачка
DEN 1967.52
DEN 1869.00
Достапност:


Опис :
Материјал : Сосема нови и некористени и 100% Нов кожа
Боја : Црна (како што е прикажано во слики)
Вклучени : 1 вбризгување на задното седиште покрие качулка
Бренд нови и некористени
инсталација : Лесна инсталација,не треба да се направи каква било измена
Одговара За Kawasaki Ninja ZX10 R 06-07 ZX-6 R 2005 2006
Замена седиште со монтажа голема заграда, не само маска.
Без инсталација настава
Пакет се вклучени :
1x задните патници pillion седиште
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Име На Модел:
За Kawasaki Ninja ZX10R
Материјал Тип:
Нова кожа
Објектот Тежина:
750g
Бренд Име:
Wotefusi

Избор на клиент