Angryfish Топла Нови 500m 4 Насоки Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер ЈП Линија Силна Сила
Новак - 53 %

Angryfish Топла Нови 500m 4 Насоки Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер ЈП Линија Силна Сила

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 361.00
Достапност:


За производот

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
Angryfish
Метри:
500M
Број На Модел На:
40
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Линија Тип:
плетенка линија
Тест LB :
10-80LB
ткае:
4
Должина:
500M
боја:
11 бои на располагање
Дијаметар:
0.4-8.0 mm
Функција:
Супер Силна Сила
погоден:
Saltwater/Слатководни
Место на Потекло:
Кина
Is_customized:
Yes

Избор на клиент