5 Парчиња Gdstime 4010 40mmx40mmx10mm 3D Печатач Компресор Ладење 24V DC 2Pin 4cm Brushless Мини Турбо Кулер

5 Парчиња Gdstime 4010 40mmx40mmx10mm 3D Печатач Компресор Ладење 24V DC 2Pin 4cm Brushless Мини Турбо Кулер

Достапно за нарачка
DEN 527.52
Достапност:

Gdstime 40mm x 40mm x 10мм 24 V DC 0.1 ЕДЕН Компресор Фан
Параметри :
Димензии : 40mm x 40mm x 10мм
Конектор : XH2.54-2 P
Номинална Volt : 24 V DC
Номинална Струја : 0.1 Amp±10%
Номинална Брзина : 9500 RPM±10%
Проток на воздух : 10.25 CFM
Ниво на бучава : 25±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 40000 часа
Кабел Lenght : 20 CM
Тежина : 12g/еез
Пакет се Вклучени : 5 компјутери
Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.
Фото Детали :
4020 Центрифугални Компресор Фан 24 V DC 0.1 прожектор 2 PIN Конектор 40mm * 40mm * 20mm

За производот

Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
моќност:
2.4 W
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
2Pin
Број На Модел На:
EW4010S24V2P-5E
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Фан Големина:
40x40x10mm
Материјал:
Пластични
Големина:
40x40x10mm
тековната:
0.1 Amp
Напон:
24V
Модел:
Печатач Компресор Фан
Тип:
центрифугални фан
Cerfiticate:
RoHS,CE
Бучава:
25dBA
Брзина:
9500 вртежи во минута
Проток на воздух:
10.25 CFM

Избор на клиент