Трговија на големо Нов Дизајн Сина Булчински Жартиера Со Rhinestones Лист Шарм рачно изработени за Фрли Жартиера или Keepsakge Жартиера

Трговија на големо Нов Дизајн Сина Булчински Жартиера Со Rhinestones Лист Шарм рачно изработени за Фрли Жартиера или Keepsakge

Достапно за нарачка
DEN 7104.00
Достапност:

Трговија на големо 2016 Нов Дизајн Лента 1pcs Еластична Свадба Жартиера Булчински Жартиера Keepsake Жартиера фрли Жартиера рачно изработени BR8572 Оваа pirce Е за Wholesales,и ние ќе брод вашата нарачка во рок од 4-6 работни дена,затоа што ние ќе се произведуваат за вас исто Така, можете да изберете друга боја на Лентата е Боја Картичка,како што се Бело,слонова коска,Виолетова,Сива,итн.
Ние си имаме свој фабрика,ние може да ги прифати OEM Цел,ние имаме дизајнер,ние може да се направи дизајн само за вас.ако било истрага,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да направиме за вас
Функција * Предмет Бр. : BR8573 * оваа цена е за 1pcs * Големина : само една големина,што се користи за 16-28 инчен,ако треба други големина,pls контактирајте со нас.благодарение Големина се Користи за Бедрото Големина S 14-17 инчен М 17-21 покажува инчен L 20-24 инчен XL 23-27 инчен XXL 26-29 инчен XXXL 28-32 инчен
Боја : однесуваат слика Материјал : Монистра,Rhinestones,Лента, бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена. По плаќањето,ве молиме не заборавајте да ја напушти вашето Tel NO.,затоа што тоа е подобро за превозот. Ве молиме ги споделите со нас вашата свадба датум со цел да се уверам дали нашите време на испорака е во ред.
Ве молиме погледнете го боја како belows : ве Молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.Љубезно се надевам дека секој купувач може да ни даде добар фидбек по добивање на добри производи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.ако имате било какви не-среќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.
Плаќање :
*Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итн
Ако имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No.,што е подобро
2. САД со Epacket,тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,FR,GE,RU Од Epacket,тоа ќе потрае околу 10-20 работни дена Тајланд,Jap,Кореја,МОЈОТ Страна на кина мали Парцели Пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Другите Европа Земјата и азија земја Од кина Мали Парцели пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Северна Америка од Страна на Кина мали парцели пост,тоа ќе потрае околу 20-40 работни дена
3.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.
4.Ако вашата цел повеќе $150,ние ќе брод од страна на СФ-експрес,DHL,TNT или UPS-от,Fedex,тоа ќе биде потребно за 4-7 работни дена.
Политика На Враќање :
Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
*Враќање, ако имаш погрешна предмети.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.

За производот

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Материјал:
Акрилик,Најлон
Број На Модел На:
BR8573
Состојба:
Новиот Дизајн Rhinestones applique
Големина:
14-32inch
боја:
Бела Протегала Чипка Намали
Материјал:
Rhinestones applique,имитација бисер,чипка
Стил:
Европа
Име:
свадба жартиера поставува
За:
свадба жартиера
Пакување:
1pcs свадба жартиера во една кутија

Избор на клиент