Нова Мода на Жените Накит Сетови Сребро од Нерѓосувачки Челик, 8ММ Rolo Линк Љубов Срцето Pendant & Хривнија Ѓердан Ѓердан Накит
Новак - 10 %

Нова Мода на Жените Накит Сетови Сребро од Нерѓосувачки Челик, 8ММ Rolo Линк Љубов Срцето Pendant & Хривнија Ѓердан Ѓердан Накит

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 475.00
Достапност:


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail , тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат и го плаќаат надвор , ние ќе брод објектите за вас, кои предмети ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Еден Pendant & Две Обетки
Бренд Име:
Granny Шик
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
ѓердан обетки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
18Necklace. 8bracelet.8mm width
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Пол:
жените, девојка
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент