Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 2К за GY6 50cc 139QMB

Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 2К за GY6 50cc 139QMB

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:

Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 2К за GY6 50cc 139 QMB
Спецификација :
Овој производ е погоден за GY6 139 QMB 50cc 2000 N црвена
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

За производот

Број На Модел На:
50
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент