PRAYGER ПЛУС Големина 5XL Жените Слабеење со Полно Тело, Shaper подигнете градите Shapewear половината контрола задник лифт долна облека Патент Bodysuits
Новак - 8 %

PRAYGER ПЛУС Големина 5XL Жените Слабеење со Полно Тело, Shaper подигнете градите Shapewear половината контрола задник лифт долна

Достапно за нарачка
DEN 930.24
DEN 856.00
Достапност:


8617
големина
L за половината : 55-65cm совети за тежина : 42.5-50 KG XL за половината : 66-73cm совети за тежина : 51-57 KG XXL за половината : 74-79cm совети за тежина : 58-65 KG XXXL за половината : 80-85cm совети за тежина : 66-72 KG XXXXL за половината : 86-91cm совети за тежина : 73-80 KG XXXXXL за половината 92-98cm совети за тежина : 81-83 KG
1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см
6836

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Spandex,Памук
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
1008
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Избор на клиент