PULUZ Алуминиум Легура Панорамски 360 степени Индексирање Rotator Топката Главата со Брзо Ослободување Плоча за Камерата Tripod Глава
Новак - 15 %

PULUZ Алуминиум Легура Панорамски 360 степени Индексирање Rotator Топката Главата со Брзо Ослободување Плоча за Камерата Tripod

Достапно за нарачка
DEN 2551.68
DEN 2169.00
Достапност:


1. Направен од висок квалитет на CNC алуминиум легура тело материјал, може да го поддржи до 15kg оптоварување.
2. Аретир интервал може да се менува лесно и непречено; Идеален за висок динамички опсег(HDR) панорами и време чувствителни ситуации.
3. 3/8 инчи тема во дното, може да се качи на tripod директно.
4. Не се лизга брзо ослободување плоча со 1/4 инчи завртка.
5. Две копчиња за заклучување на врвот на платформа и panning база на ротација.
6. Со 5/10/15/20/24/30/36/45/60/90 степен избор, изберете соодветен агол зависи од вашите леќи.
7. Со торбичката, удобен и лесен за да го носите насекаде.
Општи Материјал Алуминиум легура Max Оптоварување 15kg Дијаметар 55мм Брз обувка 5*3.8 cm Контактот Големина 1/4 инчи, 3/8 инчи Производ Големина 10*55*75mm Тежина 405g Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x торба за Носење
1 x Tripod Глава
1 x Шрафцигер
1 x Брзо Ослободување Плоча
1 x Завртки Сет
1. Ние брод на Ali Express' адресата само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. 3. Обично ќе брод нарачката во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Ali Express. 4. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. 5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Овие трошоци не се вклучени во производот цена и превозот цена.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш нудиме висок квалитет на производот на конкурентна цена и да се обезбеди добар сервис за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. Игра вашата зона. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. PULUZ се фокусира на дизајн, производство, маркетинг, и испорака на камерата додатоци, како што се камерата кафез, рачни стабилизатор, батерија зафат, tripod, фото студио додатоци и така натаму. Ние имаме сопствено производство линии. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира.

За производот

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
PU3510
Материјал:
Алуминиум легура

Избор на клиент