Kayme Bobble Главата Куче Автомобил Табла Кукла Авто Тресење На Главата Играчка Украси На Намигнувањето Куче Автомобил Внатрешни Мебел Декорација Подарок
Новак - 20 %

Kayme Bobble Главата Куче Автомобил Табла Кукла Авто Тресење На Главата Играчка Украси На Намигнувањето Куче Автомобил Внатрешни

Достапно за нарачка
DEN 593.28
DEN 475.00
Достапност:


Kayme Bobble Главата Куче Автомобил Табла Кукла Авто Тресење На Главата Играчка Украси На Намигнувањето Куче Автомобил Внатрешни Мебел Декорација Подарок
Материјал : смола
Тежина : 160g
Димензии : 12cm*6.5 см*8cm
Модел 1001 : овчар
Модел 1002 : husky
Модел 1003 : Dachshund
Модел 1004 : Далматински
Модел 1005 : Beagle
Пакет : картон кутија

За производот

Боја Име:
1001, 1002, 1003, 1004, 1005
Бренд Име:
kayme
Објектот Тежина:
160g
Главен Материјал:
Смола
Големина:
12cm*6.5cm*8cm
1001:
Овчар
1002:
Husky
1003:
dachshund
1004:
Далматински
1005:
beagle
Fcunction:
автомобил декорација
Функција:
nodle куче
Тип:
Kayme Bobble Главата Куче Автомобил Табла Кукла Авто Тресење На Главата Играчка Orname

Избор на клиент