Декоративни Плоча Монголски Овчо Крзно / Тибет Јагне Крзно Плоча

Декоративни Плоча Монголски Овчо Крзно / Тибет Јагне Крзно Плоча

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
Достапност:

Опис На Производот
Производи
На Тибет Јагне Крзно Плоча
Крзно Материјал
100% јагне крзно
Додатоци
не
Боја
Природните бела/избелени бела или црна
Големина
Околу 115*55 см
Функција
Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
MOQ
1 buc секоја боја
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding да ви r побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа се покаже Слика
Врвен Квалитет И Топла Продаде Тибет Јагне Крзно Плоча Вистинско јагне крзно Бренд најновите дизајн мода декорација Плетени јагне крзно трим OEM/ODM е достапна Големина и боја може да се прилагоди на вашите барања
Покрај Тоа,Освен Природен Овчо Крзно Кожа , Имаме И Други Волна, Крзно Производот :
Јагне Крзно Плоча :
Коза Крзно Плоча :
Овци Крзно Кожа :
Како да се идентификуваат Крзно
Како да се идентификуваат вистински Тибет Јагне Крзно Плоча ?
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож работ област е уредни и мазна, на отклонување на ленти е тесна и уредни.
мојот whats App : +8618395602972 мојот skype : 18395602972 мојот wechat : 18395602972 мојот email : [email protected]

За производот

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Авто Тепих
Тежина:
About 1kg/pcs
Големина:
About 115*55 cm
Тип:
Замервам
Материјал:
овци
Шема:
Суровини

Избор на клиент