5 Начини Интубација Стил туш мешање тапа Посебна, 3/4/5 начин вода штекер бања туш миксер вентил, туш мешање вентил
Новак - 5 %

5 Начини Интубација Стил туш мешање тапа Посебна, 3/4/5 начин вода штекер бања туш миксер вентил, туш мешање вентил

Достапно за нарачка
DEN 2111.52
DEN 2006.00
Достапност:


3-5 Начини Интубација Цевка
туш мешање тапа Посебна, изработени од месинг

За производот

боја:
3 начин интубација, 4 начин интубација, 5 начин интубација
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Бренд Име:
Vidric
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Големина:
Број На Модел На:
0514
Тип:
Бања & Туш Чешми, бања туш тапа посебна
Бања & Туш Тапа Тип:
Во Ѕидот Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Избор на клиент