Моден 925 Фунта Сребрени Нараквици Алка Жените Парична Казна Мода Вода Капка Сребрени Нараквици Алки Накит
Новак - 29 %

Моден 925 Фунта Сребрени Нараквици Алка Жените Парична Казна Мода Вода Капка Сребрени Нараквици Алки Накит

Достапно за нарачка
DEN 472.80
DEN 336.00
Достапност:


Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Нараквици Алки Тежина : 14.00 g Нараквици Алки дијаметар:7.00 cm

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
DOTEFFIL
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
D021
позлата:
сребро позлатен
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Нараквици Алки
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрени Нараквици Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Дијаметар:
7.00 cm

Избор на клиент