итни стоп печурки главата метал pushbutton switch SB2(LA68B XB2)-BT42 push-pull

итни стоп печурки главата метал pushbutton switch SB2(LA68B XB2)-BT42 push-pull

Достапно за нарачка
DEN 240.00
Достапност:

За контакт : NO=Нормално отворениот контакт (Контакт е ИСКЛУЧЕН кога не работат.), НК=Нормален близок контакт (Контакт е кога не работат.) За Изразат опција : 1.)Кина препорачана Пошта Пост или Ali Express Стандард Превозот, повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена. ·Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ итн. Повеќето земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена. ·Време на испорака зависи од транспорт на растојание и временските услови и штрајк или други фактори.Овие фактори се надвор од контрола на логистичка компанија. Средба овие случаи парцела време на испорака ќе биде одложен, посебни причини го одложи можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги проверите. Ве молиме да се разбере! Ние ќе се потрудиме да ви помогнат! 2.) Мора да знаете вашата земја даночната политика пред да го купат. Увоз taxe и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако ви треба разумно да се избегнат некои од трошоците, можете да ни кажете вашиот план за набавки. 3.) Сите производи ќе бидат во нормално време на испорака во рамките на 2-4 работни дена, се разбира, постојат посебни околности, како што се законските празници или посебни сопствени производи, време на испорака ќе биде продолжен. 4.) Вашиот превозот адреса Ние само може да се добие од Aliexpress. Пред да плаќаат, бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние не го измените на купувачот превозот адреса дозволи, ако најдете вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме да ја откажете цел, менување на превозот адреса и повторно да го воспостави редот.

За производот

Големина:
2NO, 2NC, 1NO AND 1NC, 1NO, 1NC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Легура
Бренд Име:
SANLICO
сертификација:
CQC,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
итни стоп печурки главата pushbutton
тековната:
5A
Гаранција:
Во зависност од ситуацијата за да се утврди
Број На Модел На:
SB2(LA68B XB2)-BT42

Избор на клиент