година Пролет и Лето Нови Пристигнување Плус Големина Жените Облека, Женски Модни Лабава Секојдневен 4XL Тексас Фустан Елегантен Тенок Фустани
Новак - 14 %

година Пролет и Лето Нови Пристигнување Плус Големина Жените Облека, Женски Модни Лабава Секојдневен 4XL Тексас Фустан Елегантен

Достапно за нарачка
DEN 1337.28
DEN 1150.00
Достапност:


Боја : Исто како слика Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL Азија
Големина на Рамо Биста Должина на Ракав Половината cm Инчен cm Инчен cm Инчен cm Инчен cm Инчен S 37 14.6 82 32.3 90 35.4 42 16.5 68 26.8 М 39 15.4 86 33.9 92 36.2 43 16.9 70 27.6 L 40 15.7 90 35.4 93 36.6 44 17.3 72 28.3 XL 42 16.5 94 37.0 94 37.0 45 17.7 74 29.1 XXL 43 16.9 98 38.6 95 37.4 46 18.1 76 29.9 3 XL 44 17.3 102 40.2 96 37.8 47 18.5 78 30.7 4 XL 45 17.7 106 41.7 97 38.2 48 18.9 80 31.5
(Единица : cm , дозволувајќи им на грешка на 2-3cm )
( Поради снимање светлина и монитор Причина , сликата боја може да бидат пристрасни , да преовладуваат во вид !)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Answer : ___________________________ NOTE : Кина пост воздухот обично треба 15-28 дена се постигне , EMS и DHL треба 5-7 ден reah ,во Различни земји, време е малку поинаква. Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас !Ви благодариме !
c

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Пак надолу Јака
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
Y-05-19
Бренд Име:
HCBLESS
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Worsted

Избор на клиент