Автентични 925 Sterling Silver Мајка Подарок за Мајка ми Љубов Срцето Шарм Монистра Одговара Шарм Хривнија Сребро 925 Изработка на Накит
Новак - 15 %

Автентични 925 Sterling Silver Мајка Подарок за Мајка ми Љубов Срцето Шарм Монистра Одговара Шарм Хривнија Сребро 925 Изработка

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 240.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
BISAER БС
Број На Модел На:
GXC007
Стил:
Класичен
Материјал:
925 Sterling silver
Ми вети:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена ,Пријател ,Семејство ,Забава,Свадба
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Избор на клиент