10PCS Antiqued Сребрена Боја Овална Празно Cabochon Поставување Маркери
Новак - 10 %

10PCS Antiqued Сребрена Боја Овална Празно Cabochon Поставување Маркери

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 388.00
Достапност:


МОДЕН ОЗНАКА
ОПИС :
ДИЗАЈН : КЛИПОТ СТИЛ ОЗНАКА
ГОЛЕМИНА : Ознака 80mmx26mm,празно 29x19mm
БОЈА : Antiqued Сребро.
МАТЕРИЈАЛ : Бакар
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и .
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
Bookmark 80mmx26mm,blank 29x19mm
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Должина:
8cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
2.9cm
Објектот Висина:
8cm
Производ Карактеристики:
ознака за страница
Број На Модел На:
92609
Боја:
Antiqued сребро.
Големина:
80mm долго
Материјал:
Бакар
КОЛИЧИНА:
50pcs
Состојба:
Нови
поштенски:
слободни
превозот:
воздухопловната
Акции:
10000
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент