Година Жените Мајката Копчето Пред Затворање Хранење Старечки Удобно Градник Прилагодливи Рака Градници Б Првенство
Новак - 20 %

Година Жените Мајката Копчето Пред Затворање Хранење Старечки Удобно Градник Прилагодливи Рака Градници Б Првенство

Достапно за нарачка
DEN 174.24
DEN 139.00
Достапност:

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивното Следење Nmber, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Дизајнот е секси и да се прошири.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.36,38,40,42 Првенство : Б) Нето Тежина : (Приближно) 67-85g Објект вклучуваат : 1*Породилно хранење градник
Shippment :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

За производот

Чаша Големина:
B
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Dot
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Памук,Spandex
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
лесна
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Број На Модел На:
жените градник
Бренд Име:
SILVERCELL

Избор на клиент