SALTO АМС КРСТОТ 1.0 Планина Шок Апсорбер на Велосипед Рамка Алуминиум Легура Мека Опашка MTB Суспензија Рамка Сјаен Финиш
Новак - 11 %

SALTO АМС КРСТОТ 1.0 Планина Шок Апсорбер на Велосипед Рамка Алуминиум Легура Мека Опашка MTB Суспензија Рамка Сјаен Финиш

Достапно за нарачка
DEN 31627.20
DEN 28148.00
Достапност:


Име : SALTO АМС КРСТОТ 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2 ББ, со користење на шупливи фалсификување, 92 MM ширина, со ултра широк надолу цевка, така што пред триаголник е повеќе робусни, подобро челик. Секоја гранка цевка калапи фаза, со користење на напредни DB три транспорт цевка технологија, по калапи површината усвојува лесна мелење технологија, за да се осигура дека секоја гранка на материјалот површина грубост, за да се постигне секоја гранка може да се заврши по заварување материјал на униформа стрес
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
3 користење на напредни 3 D жешка фалсификување технологија, преку T4/T6 процес да се заврши во рамките на силата на геометриски податоци.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.6 мм,притиснете го дното загради ,на дното заградата 92mm
Шок апсорбер : 165mm
AL6061 висока јачина алуминиум легура заварување, германски тип бран лемење,со Висок квалитет
цената е само рамка, без шок апсорбер, шок апсорбер е потребно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Но, ние им даде на слушалки /Опашка кука/ дното загради
Карактеристики на производот : 1 Ж/T користење на конус дизајн (44/56 MM), поранешниот триаголник со користење на хидраулични интегрирани цевка материјал да се направи рамка сила подобро. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.0 суспензија рамка
Големина : 15. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Во комбинација со дизајн на заострените главата цевка, за да се подобри сила од предната вилушка на рамката, па како да се направи контрола на повеќе чувствителни спроведување. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.)
Тежина : 3500 G
Глава цевка 44/56mm,седиште пост дијаметар 31. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.5 инчен / 17inch (ве Молиме да ви кажам она што ви треба.

За производот

Свитлива:
No
Големина:
16-17 inch (165-180cm)
Материјал:
Алуминиум/Легура
is_customized:
Yes
Тежина:
3500g
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
АМС КРСТОТ 1.0

Избор на клиент