Tcart 5pcs X бесплатен превозот Грешка Слободни LED Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот за nissan teana j32 додатоци 2008-2013
Новак - 9 %

Tcart 5pcs X бесплатен превозот Грешка Слободни LED Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот за nissan teana j32 додатоци 2008-2013

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 568.00
Достапност:


Овој комплет се вклопува : за teana 2008-2013
Детали За Производот
внатрешни работи Led ќе ви овозможи да го смените изгледот на вашиот внатрешни работи, во моменти. LED светилки имаат повисоко ниво на светлина излез
и се далеку поефикасно отколку акции светилки. Овој комплет ќе се трансформира вашиот целиот ентериер со светла бела светлина.
Подобрување на вашиот ентериер осветлување искуство; отворите вашата врата во светот на одлична светлина
Сијалица локации се како што следува :
Пред Куполата/Мапа Светла - 2pc
Задните Купола/Мапа Светла - 2pc
Багажникот lights-1pc

За производот

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела, Розова
Име На Модел:
Внатрешни Светла
Објектот Тежина:
0.25kg
Тип На Објект:
Табличка Светла
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.5w
Напон:
12V
Бренд Име:
Tcart
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Lumens:
150lm
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
Гаранција:
12months
Лумен:
150lm/ сијалица
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Сертификат:
CE, RoHS
Напон:
DC 12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Избор на клиент