Аквариум декорација Riverstones камчиња камења Аквариум пејзаж декорација дијаметар од 0,5-1cm обоени камен необработен камен DT18
Новак - 8 %

Аквариум декорација Riverstones камчиња камења Аквариум пејзаж декорација дијаметар од 0,5-1cm обоени камен необработен камен

Достапно за нарачка
DEN 1852.80
DEN 1704.00
Достапност:


За производот

Големина:
less than 1cm
Тип:
Риба
Материјал:
riverstone
Водни Украси Тип:
Декоративни Мермерните
Број На Модел На:
DT18
Тежина:
5-7g per stone
боја:
multicolor
Обликот:
елипса
еден КИЛОГРАМ:
околу 200 компјутери

Избор на клиент