2 Бои Балон Куче Cufflinks За Mens Ткаенината bottons Висок Квалитет Розова Сина Боја Cufflink Мода SAVOYSHI Бренд за Накит Дизајн
Новак - 10 %

2 Бои Балон Куче Cufflinks За Mens Ткаенината bottons Висок Квалитет Розова Сина Боја Cufflink Мода SAVOYSHI Бренд за Накит Дизајн

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JSP113
Бренд Име:
SAVOYSHI
Обликотшема:
Куче
Метална боја:
Нерѓосувачки Челик Позлатен
квалитет:
Врвен квалитет
Состојба:
Најновите 2016 година
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Главната боја:
розова, сина
Услуга:
OEM/ODM
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените

Избор на клиент