5pcs Autoclavable Возрасни Големи Димензии Стоматолошки Образ Retractors Устата Поотворени за Стоматолог
Новак - 6 %

5pcs Autoclavable Возрасни Големи Димензии Стоматолошки Образ Retractors Устата Поотворени за Стоматолог

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 220.00
Достапност:


Образ Ремените за да помогне да се отвори устата за време на белење или други стоматолошки третман. Чувајте ги вашите усни од било стимулирање. Направени од храна одделение материјал. Тоа може да биде sterilized на висока температура Видови на големина, боја, квантитет се avalible. Тоа може да им помогне на вашиот ја отворите устата пошироко да се избегне стимулирање на лекови пристап на вашите усни.
5 PCs

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Заби во устата настроената
Големина:
Large
НЕТО-WT.:
250g
НЕТО-WT.:
250g

Избор на клиент