Shuangshuo Мода Гроздобер Масло Животинско француски Булдог Обетки за Жените Симпатична Кученце Куче Студ Обетки boucle d'oreille femme 2017

Shuangshuo Мода Гроздобер Масло Животинско француски Булдог Обетки за Жените Симпатична Кученце Куче Студ Обетки boucle d'oreille

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:


Материјал : Бакар
Боја : Злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
студ earring
Обетки:
Brincos
Earring:
boucle d'oreille
обетки за жени:
earings
oorbellen:
earing
aretes:
Студ Обетки
pendientes mujer moda :
aros
earings мода накит :
oorbellen voor vrouwen
Orecchini:
boucle d'oreille femme 2017
kolczyki:
Aretes Де Mujer
Boucles D'oreilles:
сребрени обетки

Избор на клиент