SXDOOL вентилаторот за ладење 220V SJ1238HA2 120mm 12038 120*120*38 мм AC напон 220V-240V 50/60HZ 0.13 случај axial метална рамка
Новак - 24 %

SXDOOL вентилаторот за ладење 220V SJ1238HA2 120mm 12038 120*120*38 мм AC напон 220V-240V 50/60HZ 0.13 случај axial метална рамка

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 912.00
Достапност:


Тип : Tubeaxial
Димензија : Плоштадот 120mm L*120mm H*38mm W
Напон Отценети : 220 VDC
Моќност (W) : 30.8
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 2600 RPM
Бучава : 45d B(A)
Статичен Притисок : 6.3mm H2 O
Проток на воздух : 77 CFM
Престанок : 2 жица доведе
Имајќи Тип : Топка
Оперативен Температура : -10 ~ 70
Тежина : 550.00 g
Моменталната Оценка : 0.13 На

За производот

Бренд Име:
SXDOOL
Број На Модел На:
SJ1238HA2
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на клиент