25pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ...
Новак - 10 %

25pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ...

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 518.00
Достапност:

25pcs по цел големините се прикажуваат во слики имаме многу видови на животни гуми (над 30 видови), ќе испрати мешана боја за секоја цел . Ако сакате специфични животни , ве молиме ги споделите со нас пред ставање на ред. Напомена : Некои животински гуми , бојата не е истиот , на пример : мајмун гумичка , понекогаш имаме црвена боја , понекогаш имаме жолта боја . Па ве молиме да се потврди пред ставање на ред
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

За производот

боја:
мешана боја
Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Промотивни Гумичка Форма:
Животните
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
дизајн:
Животните
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
Новина:
Фантастична
Број На Модел На:
ER026
Бренд Име:
К-МАСТИЛО

Избор на клиент