Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор+Гласен звучник За Doogee DAGGER DG550 5.5 инчен OGS MTK6592 Octa Core Бесплатен превозот
Новак - 9 %

Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор+Гласен звучник За Doogee DAGGER DG550 5.5 инчен OGS MTK6592 Octa Core Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 524.00
Достапност:


Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор+Гласен звучник За Doogee DAGGER DG550 5.5 инчен OGS MTK6592 Octa Core Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За производот

Бренд Име:
DOOGEE
Број На Модел На:
DOOGEE Dagger DG550

Избор на клиент