Мешана боја серија странство чисто природен памук, лен ткаенини кул воздухот пропустливост и фустан ткаенина
Новак - 18 %

Мешана боја серија странство чисто природен памук, лен ткаенини кул воздухот пропустливост и фустан ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1272.00
DEN 1043.00
Достапност:


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 135cm
Тежина : 160g/m
Состојки : памук+ma
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. mkxe
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-9795069660.51.cu CYMA&id=531390147233

За производот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm

Избор на клиент