Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 1K 1.5 К 2К за GY6 50cc 139QMB

Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 1K 1.5 К 2К за GY6 50cc 139QMB

Достапно за нарачка
DEN 954.24
Достапност:

Кинески Скутер вртежен момент Пролет Перформансите на Спојката Извори 1 K 1.5 К 2К за GY6 50cc 139 QMB Спецификација : Кинески Скутер Делови Перформанси Трки Задните вртежен момент & Спојки Извори GY6 50cc Спојки & вртежен момент Пролет Поставите 1 K& 1.5 К & 2К Пролет Поставува Перформансите на Спојката & вртежен момент Пролет Сет, Одговара на Задните Спојки 1k (1000 ВРТЕЖИ во минута) &1.5 к (1500 RPM) & 2к (2000 ВРТЕЖИ во минута)
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер/мотоцикл пред да се одржи редот.
2. Ако не можете да знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака.
3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор.
Како Професионални скутер/мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена
Тоа е достоен за вас да избран нас . Посетите на Веб-знаат за нас ! Добредојде

За производот

Број На Модел На:
50
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент