Nubia Z11 Мини Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожен Паричник прекривачот Случај За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај Со Држачот на etui
Новак - 20 %

Nubia Z11 Мини Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожен Паричник прекривачот Случај За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај Со

Достапно за нарачка
DEN 310.08
DEN 248.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Nubia Z11 Мини Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожен Паричник прекривачот Случај За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај Со Држачот на etui

За производот

Материјал:
За Nubia Z11
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
cuaderno de cuero cellular Caliente venta capa couro para coque ajax
Бродови Од:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Број На Модел На:
Nubia Z11 Мини Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожен Паричник Флип
is_customized:
estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr coque capa fundas,cute girly accessories bulk vendita calda positivo stitch capa carcasa
Место на Потекло:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Карактеристики:
ZTE Nubia Z11 cuaderno де cuero мобилната Caliente
Најчестиот Вид:
ZTE телефон capinha покрие со Висок Квалитет СТП Кожен Паричник celular
Водоотпорен:
ZTE покрие школка торба прекривачот Случај За celular додаток
Димензии:
За Nubia Z11 покрие coque случај ZTE Nubia Z11 Мини Телефон луксуз
Инсталација:
За Nubia Z11 случај мобилни торба Случај Со Држачот на etui телефон
дизајн:
Апстракт,Транспарентен,Украсени
Компатибилен Бренд:
ZTE
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент