Перница Покрие Убава Геометриска Слика Лен Cojine 45x45Cm Плоштадот Houseware столче Оркестарот 1 Страна Печати Фрли Перница Опфаќа
Новак - 28 %

Перница Покрие Убава Геометриска Слика Лен Cojine 45x45Cm Плоштадот Houseware столче Оркестарот 1 Страна Печати Фрли Перница

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 172.00
Достапност:


Перница Покрие Убава Геометриска Слика Лен Cojine 45x45 Cm Плоштадот Houseware столче Оркестарот 1 Страна Печати Фрли Перница Опфаќа
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.)
Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

За производот

Големина:
450mm*450mm
Број На Модел На:
Y1144
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Elk, петокрака ѕвезда, љубов, боја цртан лик, Американското знаме

Избор на клиент