Топла Продажба 100pcs Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 4x5cm /1.57 инчен x 1.96 инчен Црна Торба за Пакување
Новак - 10 %

Топла Продажба 100pcs Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 4x5cm /1.57 инчен x 1.96 инчен Црна Торба за Пакување

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 259.00
Достапност:


Топла Продажба 100pcs Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 4x5cm /1.57 инчен x 1.96 инчен Црна Торба за Пакување
Количина : 100pcs
Боја : Црна
Големина : 4x5cm /1.57 инчен x 1.96 инчен
Дебелина : 0.2 мм
Се користи за : можете да го користите за апчиња; копчиња; мали метални делови; мали копчето батеријата; растителни семиња; бисер; прав; кристал монистра; мали jade додатоци; обетки, итн.
Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!
ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
2.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
3.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
4.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е голем.(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
100 PCS Накит Пилула Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Пластични Поли Црни Кеси

За производот

Бренд Име:
KoMee
Предмет Тип:
Само Запечатување Zip Заклучување Пластична кеса
Големина:
4x5cm /1.57inch x 1.96inch
боја:
Црна
Материјал:
ЈП пластични подарок перница
користат за:
подарок ,накит ,Сушени цвеќиња, козметика, бамбус јаглерод итн.
Дебелина:
0.2 мм

Избор на клиент