Нови Сопствени Направени Јапонски Аниме Seiken Tsukai нема Светот Пауза Moroha Haimura Cosplay За ноќта на Вештерките Божиќ Роденден CosplayLove
Новак - 5 %

Нови Сопствени Направени Јапонски Аниме Seiken Tsukai нема Светот Пауза Moroha Haimura Cosplay За ноќта на Вештерките Божиќ Роденден

Достапно за нарачка
DEN 3789.60
DEN 3600.00
Достапност:


Нови Сопствени Направени Јапонски Аниме Seiken Tsukai нема Светот Пауза Moroha Haimura Cosplay За ноќта на Вештерките Божиќ Роденден Cosplay Love Вклучуваат, Како што е прикажано Материјал : Униформа Обработка на Време : 10 дена
Ве молиме да ми даде вашата мерење : Биста,Половината,Колковите,Висина,Ширина Рамо
Како да се измери :
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, T/T,Western Union тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
Сите производи бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,време на испорака за 15-45 работни дена. Ве молиме да се забележи.
Ако ви е потребна брза, ве молиме изберете друга express,ви благодарам.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Наплата :
Ние прифаќаме 100% наплата кога производот има проблеми со квалитетот или било неочекувани грешки. Сепак купувачите се бара да испратите производ назад до нашата канцеларија.
Сите проблемот ве молиме мора да faceback во рок од 3 дена по сте го добиле на производот.Инаку,ние не може да се прифати 100% наплата,ве молиме да се забележи.

За производот

Големина:
One Size
Извор:
Seiken Tsukai не Wor
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
cos0731
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Moroha Haimura
Компоненти:
Други Додатоци
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Moroha Haimura
Име:
Moroha Haimura Костим
Извор:
Seiken Tsukai нема Светот Пауза

Избор на клиент