Kraft-монистра Популарни Светло Жолто Злато Боја Мулти Стил на Кварцен Камен Pendant Триаголник Ѓердан Линк Синџир на Модни Накит
Новак - 19 %

Kraft-монистра Популарни Светло Жолто Злато Боја Мулти Стил на Кварцен Камен Pendant Триаголник Ѓердан Линк Синџир на Модни Накит

Достапно за нарачка
DEN 101.76
DEN 82.00
Достапност:

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 15-60 работни дена. ) (Кога Цел повеќе од 150. Вашето задоволство е мојата цел. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
23x17x7 mm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Светло Жолта Боја На Злато
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized :
Yes
Должина:
18 inch

Избор на клиент