1Yard 91*130cm,3D Мека Tulle Везови Чипка Ткаенина,Декоративни Облека за Шиење Облека Блуза Здолниште Комбинација за Деца Крпа Tecido

1Yard 91*130cm,3D Мека Tulle Везови Чипка Ткаенина,Декоративни Облека за Шиење Облека Блуза Здолниште Комбинација за Деца Крпа

Достапно за нарачка
DEN 744.00
Достапност:


дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор, ширина 130cm 1 двор=91cm(должина)*130cm(ширина) 2 метри=182cm*130cm 3 метри=273cm*130cm..и така натаму..

За производот

Функција:
Дише
Ширина:
50/51 (about 130CM)
Плетени Тип:
weft
Шема:
Извезена
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Бренд Име:
SXSYTKS
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
No
Материјал:
100%полиестер
Ширина:
Embroidery 50/51 (about 130CM)
Вез Ткаенини:
Mesh земјата со Сатен Sequins Везови
Употреба:
Облекување Ткаенина Здолништа,Да Се Облекува,Облека,Свадба
Возраст:
Деца,девојки,Жени

Избор на клиент