Ultralarge голема прашина полжав рогови велосипед рог велосипед вози бел ер рог
Новак - 6 %

Ultralarge голема прашина полжав рогови велосипед рог велосипед вози бел ер рог

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 447.00
Достапност:

детали за производот
[Име] Класичен Велосипед метал воздух рог [Материјал] пред крајот нерѓосувачки легура плус хром позлата површина не рѓа; задниот крај за сферични еластична гума балон, кога pinching штекер, автоматски вшмукување за обновување кога да се прости. [Size] 19 cm вкупна должина, бел дијаметар 7.5 cm, (ве молиме имајте во предвид зголемувањето став о!) Рог тока фиксна внатрешен дијаметар : 2.2 CM. [Функција] чист звук гласно, рана стилски, пред бел пропустливи, погодно звучен излез; прифатлива, виткање, планински велосипед, градски автомобил, итн. може да се примени. Затворете труба звук, тежина 145 g / месец
Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде. се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. 2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање. новиот објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. 3.Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. 4.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. 5.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката 1.Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, e Packet во САД, двете trackable. 2.Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, trackable на веб на Кина Пост ЕМС. 3. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 4.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

За производот

Тип:
воздухот рог
Материјал:
Алуминиум легура + гума
Големина:
L19*W7.5CM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
CR-550

Избор на клиент