YinShiJi Гроздобер 925 Sterling Silver Прстени За Жените Ретро Свадба Прстени Тајландски Сребрен Накит Женски Најдобрите Подароци
Новак - 35 %

YinShiJi Гроздобер 925 Sterling Silver Прстени За Жените Ретро Свадба Прстени Тајландски Сребрен Накит Женски Најдобрите Подароци

Достапно за нарачка
DEN 1632.00
DEN 1061.00
Достапност:


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver
Скапоцен Камен Материјал
Калцедон (Жолт)
Sapphire (Сина)
Гранат (Црвено)
Технологија
Тајландски Сребро Занает
Големина
(Приближни)
(Камен Површината)
Должина 1.8 cm,Ширина 1.1 cm
Метален Стандард За Печат
S925
/
/
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

За производот

Прстен Големина:
6.25, 6.5, 7.25, 7.5, 8, 8.5, 8.75, 9.25, променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Етнички
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
11mm
Број На Модел На:
JY762S
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
YinShiJi
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
18mm
Метали Тип:
Сребро.
inlaying материјал:
925 Sterling Silver Inlaying Скапоцен Камен
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
Нови Или Користени:
Нови
дизајн:
Други
Метален Стандард За Печат:
s925
Подарок за:
Мајка / Жена / Свршеница / Девојка / Ќерка / Женски Пријател
Occassion:
Годишнината / Дневно / Ангажирање / Свадбена / Подарок / Партија
боја:
Длабоко Црвена,Жолта,Сина

Избор на клиент