Види Бенд Жените Mens 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm Сребро Нерѓосувачки Челик Види Бенд Директно Крајот Хривнија Одговара Smart Watch
Новак - 9 %

Види Бенд Жените Mens 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm Сребро Нерѓосувачки Челик Види Бенд Директно Крајот Хривнија Одговара Smart

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 432.00
Достапност:

Ве молиме изберете "Боја & Ширина" ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!
Забелешка : Било Логото ние може да го направи
Опис
Достапни Големина : 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm
Достапни бои : сребрена црна
Бендот Ширина : 22mm
Бендот Должина : и 17,5 см
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна, Сребрена
Thinkness : На Thickest : Околу 2-3мм,најтенкиот.околу 3,5 мм
Тока : Од Нерѓосувачки Челик Тока
Дупка : Никој
Тип : Мода
Модел : Никој
Користење на логото : Било логото ние може да го направи
Персонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итн
Пакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*рака уши (игли)
Начин на плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay само . 2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачи одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачи одговорност. Превозот 1.1-3 Дена да доведе време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. 2.Ве молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3.DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4.Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби. Не би сакал да добие негативна, неутрална или низок рејтинг само затоа што на превозот време. Врати 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. 2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. 3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Контакт 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас! 2.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден. Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас

За производот

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
UYOUNG
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Црна Нерѓосувачки Челик Види Бенд
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Бендот Должина:
И 17,5 см

Избор на клиент