10 КОМПЈУТЕРИ Про Око Шминка Лажни Eyelash Трепките Продолжување Перм Алатка Tweesers

10 КОМПЈУТЕРИ Про Око Шминка Лажни Eyelash Трепките Продолжување Перм Алатка Tweesers

Достапно за нарачка
DEN 162.72
Достапност:

100% Сосема нов и професионални
10pcs вклучени

За производот

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Број На Модел На:
1
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
10pcs
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Бренд Име:
anmas rucci
Лажни Трепки Стил:
Други

Избор на клиент