Нов 7-40inch Custom Sizes 6/8/10мм Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Поставен Унисекс Византискиот Хривнија/Ѓердан Синџир
Новак - 10 %

Нов 7-40inch Custom Sizes 6/8/10мм Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Поставен Унисекс Византискиот Хривнија/Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 215.52
DEN 194.00
Достапност:

99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Момчето Шарм Хривнија 316 L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Мажите Синџир Алка Ниска Цена US$ 8.5 cm*12mm Бесплатен превозот US$ 9.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.99 /парче
Нови пристигнување 55cm*8.99 /парче
Божиќ Подароци Мода Уникатен Стил 52cm*6mm Сребро Круг Синџир Ѓердан 316 L Sainless Челик Накит бижутерија US$ 7. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.6"*10мм 101g Нови Поставен на МАЖИТЕ не ' Рѓосувачки Челик 10мм Жолто Злато Кубанската Спречување на Синџир Ѓердан US$ 15.99 /парче
23.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.99 /парче
Трговија на големо 55cm*7mm Slimsy Пресврт 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Накит Мажите Машки Ѓердан Синџири 45g/1pcs Бесплатен Превозот САД$ 6.99 /парче
62*51mm,12mm ширина,53g Tope Квалитет на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Кабел Вежба Ткаенината Алка Нараквица, Модни Накит US$ 19.
e Packet
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.8 MM 60cm*22cm 1 Сет од Нерѓосувачки Челик Мажите Византискиот Линк Ѓердан&Хривнија Поставите US$ 19.99 /парче
Класичен стил тешки 316 L не ' рѓосувачки челик синџир ѓердан за подарок 55.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме!
2014 Нова Мода 8.99 /парче
Бесплатен Превозот Hight Полиран не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Огромен Јаже Сребрен Накит 55cm*6mm бижутерија US$ 8.8 mm Полиран не ' Рѓосувачки Челик.3 мм Кул Ѓердан,21.99 /парче
Моден накит алка 316 L не ' рѓосувачки челик со висок квалитет хривнија накит 22cm*7mm Бесплатен превозот САД$ 7.99 /set
Бесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Рак, СКОПЈЕ-162 US$ 32.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода Накит на Мажите Тешки Кастинг од Нерѓосувачки Челик Закачам Челик Накит Черепот Синџир Хривнија 46 G US$ 15.99 /парче
Бесплатен Превозот Мода Нов Стил од не 'Рѓосувачки Челик Мажите 8.8 mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани За Мажите,Модни Накит Линк Бесплатен Превозот+на Големо US$ 18.99 /set
Сребро & 18 K Злато Позлатен Монистра од не ' Рѓосувачки Челик 4mm Крстот Rosary Синџир Ѓердан & Хривнија Накит Поставите US$ 16. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 25-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).99 /set
55cm*5mm 22cm*5mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик 5mm Мажите Велосипед Линк Ѓердан + Хривнија Сет.99 /парче
Трговија на големо/Мало Топла Продажба Сребрени Златни 316 од не ' Рѓосувачки Челик Накит 55m X8mm Синџир на Модни Ѓердан 66g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 12.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Сјајна не ' Рѓосувачки Челик Накит 55cm*10мм Сребро Плитка Линк Ѓердан,Кул машки Накит US$ 10. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

За производот

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
6mm Сребро, 6mm Злато, 6mm Сребро Злато, 6mm Сребро Црна, 6mm Розово Злато, 8mm Сребро, 8mm Злато, 8mm Сребро Злато, 8mm Сребро Црна, 8mm Розово Злато, 10мм Сребро, 10мм Злато, 10мм Сребро Злато, 10мм Сребро Црна, 10мм се Зголеми Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Големина:
7-40inch length;6/8/10mm width
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
боја:
Сребро Злато Црна Роза Злато

Избор на клиент