1PCS/Многу Прозорец Завеса Пеперутка Печатени Tulle Voile Ткаенина Транспарентен Чиста За Дома Дневна Соба Скрининг
Новак - 0 %

1PCS/Многу Прозорец Завеса Пеперутка Печатени Tulle Voile Ткаенина Транспарентен Чиста За Дома Дневна Соба Скрининг

Достапно за нарачка
DEN 316.32
DEN 316.00
Достапност:


За производот

Големина:
W100cm x H200cm, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W450cm x H270cm, W500cm x H270cm
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Wholehome
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
Солидна Voile Завеса

Избор на клиент