2017 нови boho панталони гроздобер цветни печати страна сплит панталони етничка широк нога панталони со висок појас лето плажа, долги панталони KK830 YQ
Новак - 45 %

2017 нови boho панталони гроздобер цветни печати страна сплит панталони етничка широк нога панталони со висок појас лето плажа,

Достапно за нарачка
DEN 4896.00
DEN 2693.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Материјал:
Акрилик,Памук
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
EASTQUEEN
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Шема
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
KK830
Панталона Стил:
широк нога панталони
boho панталони:
страна сплит панталони
етничките широк нога панталони:
плажа, долги панталони

Избор на клиент