Моден Вистински Geninue Mink Крзно Кејп Poncho За Жените Краток Дизајн Наметка Палта Со Природни Фокс Крзно Јака 131128-3
Новак - 19 %

Моден Вистински Geninue Mink Крзно Кејп Poncho За Жените Краток Дизајн Наметка Палта Со Природни Фокс Крзно Јака 131128-3

Достапно за нарачка
DEN 6960.00
DEN 5638.00
Достапност:


Добар Фидбек
Моден Вистински Geninue Mink Крзно Кејп Poncho За Жените Краток Дизајн Наметка Палта Со Природни Фокс Крзно Јака 131128-3
1.Материјал : Geninue Mink Крзно и Fox Крзно
2.Големина
2.Бои
Браун
ЦрнаВино црвено
Виолетова
3.Фотографии
Повеќе вистински фотографии
Пакување
Кога ќе го отворите надвор од пакетот, ако се најде во внатрешноста на пакетот исто како и приложените фотографии. Тоа е во добра состојба. Ако не, некој можеби се земе вашиот пакет по грешка или отворете го вашиот пакет. Сте имале подобро отворете пакет во лицето на курир или во поштата. Затоа, ако најдете било какви проблеми, ќе имаат докази.
Почитувани клиенти,
Дали сте задоволни withou на нашите услуги ,ве молиме да го поддржи нашата продавница во следните два чекори
1. Ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди повратни информации и остави позитивни коментари,или убави фотографии ,доколку постои било точка од која може да ни помогне да ги подобриме нашите услуги или производи.
Ве молиме прво .Не само оставете netural или негативна повратна информација, без каква било комуникација. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо!
2. Ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена продавница листа.

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
131128-3
Марами Должина:
Марами Тип:
Poncho
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на клиент